STRONY
INTERNETOWE

Strona www od koncepcji po oddanie gotowego produktu

Tworzymy przyciągające strony: dla biznesu, dla klientów indywidualnych, dla Ciebie! Możesz przyjść do nas z gotową wizją lub powierzyć nam stworzenie kompleksowego, indywidualnego projektu.

Nowoczesne witryny muszą być responsywne, czyli samoistnie dostosowujące się do urządzeń, na których są przeglądane. Powinny charakteryzować się także wysokim usability łatwością użytkowania i oczywiście muszą być wizualnie atrakcyjne. Powierzając nam zadanie wykonania strony internetowej, zyskujesz pewność, że otrzymasz ją gotową od A do Z. Projektujemy je od podstaw, posługując się intuicyjnym CMS-em, umożliwiającym właścicielowi łatwą administrację i aktualizację treści.

Cechy charakterystyczne:

  • Wykonana w technologii RWD (Responsive Web Design)

  • Zoptymalizowana pod kątem użyteczności i SEO

  • Łatwa w nawigacji

  • Intuicyjny panel administracyjny

  • Niepowtarzalna szata graficzna

  • Możliwość dodania modułów wzbogacających funkcjonalność

Na początku wspólnie usiądziemy i przedyskutujemy całą koncepcję. Po przedstawieniu możliwości, przechodzimy do tworzenia serwisu, począwszy od kodowania, poprzez stworzenie szablonu graficznego, kończąc na copywritingu. Strona poddawana jest wielu testom, by wyeliminować najdrobniejsze błędy. Na koniec przeszkolimy Cię w zakresie administracji i zarządzania panelem CMS. I gotowe! Od tej chwili możesz cieszyć się w pełni funkcjonalną stroną www.

Bezpłatna wycena strony WWW

Zobacz nasze realizacje