MATERIAŁY
DO DRUKU

Gadżety i gifty reklamowe o rażącej sile działania

Nasza oferta byłaby niepełna, gdybyśmy działali jedynie wirtualne. Dlatego proponujemy przygotowanie materiałów reklamowych oraz ich wydruk na wysokiej jakości papierze. Ponadto możemy przygotować projekty gadżetów takich jak: koszulki z nadrukiem, długopisy, kubki itp. Dzięki schludnie przygotowanym materiałom i gadżetom reklamowym, masz możliwość zainteresowania ofertą wielu klientów.

Przygotujemy dla Ciebie:

  • Ulotki, katalogi i broszury

  • Plakaty i banery reklamowe

  • Reklamę wielkoformatową

  • Gadżety i gifty firmowe

Dzięki różnorodnym materiałom reklamowym masz szansę na szybsze i skuteczniejsze dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Ulotki czy foldery to wciąż skuteczna i opłacalna forma marketingu, pod warunkiem, że materiały będą przygotowane w odpowiedni sposób. Wiemy, jak przygotować ulotkę, która „zrobi robotę”.

Ale… poligrafia to nie wszystko. Aby jeszcze skuteczniej reklamować się i przyciągać klientów, możemy Ci zaproponować projekt spersonalizowanych gadżetów reklamowych: długopisy, kubki, koszulki, czapki, maskotki – czego tylko dusza zapragnie. Takie gifty rozdawane np. podczas branżowych eventów z pewnością spotkają się z ciepłym przyjęciem.

Bezpłatna wycena materiałów

Zobacz nasze realizacje