KILKA SŁÓW
O NASZEJ FIRMIE

Mierzymy wysoko, działamy sprawnie, pracujemy kompleksowo

Agencja interaktywna NEO180 powstała na skutek rebrandingu agencji AI7. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w marketingu i projektowaniu stron, zebraliśmy wiedzę i umiejętności konieczne do stworzenia czegoś nowego. I tak oto, dzięki zaangażowaniu całej załogi, na świat przyszła agencja NEO180, stawiająca na zupełnie inne spojrzenie w stronę reklamy i marketingu. Charakteryzuje nas innowacyjność, nieszablonowe podejście i wysoka skuteczność. Przekonaj się sam!

Jedna myśl. Jedna genialna myśl wystarczy, by stworzyć coś rewolucyjnego. Ofertę na miarę nowoczesnego marketingu. A co dopiero, gdy tych myśli są setki, pochodzące z głów ekipy agencji interaktywnej NEO180. Wystarczy burza mózgów, by pomysł przerodził się w ideę, a idea w realizację. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Po zapoznaniu się ze szczegółowymi oczekiwaniami, przedstawiamy kompleksową ofertę, w skład której mogą wchodzić wszystkie oferowane przez nas usługi lub tylko poszczególne elementy. Pomagamy naszym klientom odnieść sukces i przebić się przez konkurencję. Skutecznie odświeżamy wizerunek marki lub tworzymy go od podstaw, by firma stała się rozpoznawalna i dobrze kojarzona wśród odbiorców w świecie wirtualnym i rzeczywistym. Stosujemy innowacyjne metody, a łącząc je ze sprawdzonymi, działającymi rozwiązaniami, przyrządzamy wyjątkową mieszankę, dzięki której Twoja firma będzie skazana na sukces!

Wykonanie strony www lub sklepu internetowego to tylko początek naszej wspólnej przygodny, jeśli chcesz, zostaniemy z Tobą na dłużej i pomożemy Ci w każdym aspekcie promocji. Przygotujemy elementy identyfikacji wizualnej i zewnętrznej, opracujemy materiały do druku i gadżety reklamowe. Ponadto z chęcią poprowadzimy firmowy profil w social media, podejmiemy działania związane z pozycjonowaniem i reklamą Google AdWords, a także stworzymy profesjonalną kampanię mailingową, dzięki której dotrzesz z ofertą do szerokiego grona potencjalnych klientów. Zrealizowaliśmy już ponad 150 zróżnicowanych projektów dla przedsiębiorstw z różnych branż. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś.

To jedynie część z naszych możliwości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, co możemy zrobić dla Twojej firmy, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.