SKLEPY
INTERNETOWE

Mocne wsparcie dla biznesu

Sklepy internetowe i platformy sprzedażowe są obecnie tak popularne, że aby wybić się spośród konkurencji, trzeba klientowi zaoferować coś więcej, niż tylko miejsce, w którym może zrobić zakupy. To powinien być salon sprzedaży, gdzie użytkownik może poczuć się niemal, jakby przechadzał się pomiędzy wirtualnymi półkami uginającymi się od produktów.

Czego oczekujesz od platformy sprzedażowej?

  • Możliwość szybkiego dodawania produktów, ich grupowania, ustawiania cen i promocji

  • Integracja z popularnymi serwisami płatniczymi

  • Łatwość w przeglądaniu oferty

  • Możliwość zakupów na urządzeniach mobilnych

  • Estetyczny wygląd

  • I wiele więcej!

Kluczem do przygotowania udanej realizacji jest poznanie oczekiwań klienta, dlatego, gdy zgłosisz się do nas, zbierzemy szczegółowy brief, dzięki któremu będziemy mogli zaoferować takie rozwiązanie w zakresie platformy e-commerce, jakiego potrzebujesz. Nie chodzi tu tyko o samą funkcjonalność, ale również o układ i wygląd.

Kolejnym ważnym elementem, bez którego sklep on-line nie mógłby dobrze działać, jest prosta administracja, szybkie dodawanie oraz aktualizowanie produktów, a także możliwość integracji sklepu, chociażby z Google AdWords, by móc przeprowadzać skuteczne kampanie remarketingowe. Sklep www może być wyposażony w szereg dodatkowych funkcji, rozszerzających możliwości platformy. Wszystko zależy od twoich potrzeb, dlatego nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś, a zaproponujemy Ci rozwiązanie, które sprawi, że sprzedaż Twoich produktów natychmiast poszybuje w górę.

Bezpłatna wycena sklepu

Zobacz nasze realizacje