IDENTYFIKIACJA
WIZUALNA

Branding to biznesowe odciski palców

Branding jest niezwykle ważnym elementem funkcjonowania firmy. Bez elementów identyfikacji nikt nie zapamięta marki. Pozwól nam przygotować atrakcyjne, przyciągające i łatwe do zapamiętania elementy wizerunkowe: naming, slogany reklamowe, logo czy też materiały reklamowe, takie jak wizytówki firmowe i materiały promocyjne. Daj się poznać!

Jeśli chcesz, aby Twoja marka była rozpoznawalna i kojarzona zarówno wśród partnerów biznesowych, jak i klientów, koniecznie musisz zadbać o unikalne elementy identyfikacji wizualnej, czyli wszystkie detale, mające na celu utrwalić wizerunek firmy w świadomości klienta. CI (corporate identity) to nie tylko logo, to także wiele istotnych szczegółów.

Elementy identyfikacji wizualnej:

  • Nazwa firmy

  • Logo

  • Slogany reklamowe

  • Firmowa księga znaku

  • Wizytówki

W zależności od Twoich potrzeb możemy zaoferować Ci pełny pakiet brandingowy lub stworzenie tylko poszczególnych elementów identyfikacji. Na początku zawsze przeprowadzamy wywiad z klientem, chcąc jak najdokładniej poznać jego oczekiwania. Następnie każda część projektu jest wykonywana oddzielnie, ale z zachowaniem wizerunkowej spójności. Przedstawimy Ci kilka możliwych rozwiązań, z których wybierzesz to najodpowiedniejsze.

Nieważne, czy zakładasz nową firmę i potrzebujesz całościowego brandingu, czy chcesz poprawić jedynie pewne elementy identyfikacji, czy może wreszcie zmieniasz profil firmy i poszukujesz nowej kreacji, możemy Ci w tym pomóc. Nasz zespół jest gotowy do podjęcia wyzwania!

Bezpłatna wycena identyfikiacji

Zobacz nasze realizacje